Nemokamas Pristatymas 5vnt/daug 10km 650nm JW3105N Mini Pluošto Optiniai VFL Lazerio Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€94.37

Nemokamas Pristatymas 5vnt/daug 10km 650nm JW3105N Mini Pluošto Optiniai VFL Lazerio Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

W armly sveiki atvykę į tai Lašas Laivybos ir Didmeninės

JW3105N Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius yra efektyvus ir pigių pagrindinio pluošto bandymo priemonė, ji suteikia regimai rasti pluošto gedimus ir nustatyti skaidulų optinis tinklo per ir po įdiegimo. Ji apima:

Rasti atskaitos tašką, prasto ryšio, lenkimo ar krekingo optinio pluošto kabelius.

Rasti gedimus OTDR nejautrumo zona.

"End-to-end vaizdo ląstelienos nustatymas.

Pagrindinės Savybės

Pastovi & stabilų išėjimo galia.

Specialaus lazerio tvarkyklės grandinės projektavimo, įsitikinkite, kad lazerių išėjimo galia vis dar išlieka pastovios galios lygis, kaip ilgai, kaip galima akumuliatoriaus įtampa.

Senkančios baterijos perspėjimą, primena vartotojams keisti bateriją laiku.

Ilgas baterijos veikimo laikas(iki 40 valandų su AAA tipo baterijos).

Veikia arba nuolatinė (CW arba Impulsinis.

Kišeninio dydžio ir lengvas, paprastas naudoti. Specifikacijos

Tipas JW3105N Ekonomiškas VFL Centrinis Bangos ilgis 650nm+-10nm Spinduolis Tipas FP-LD Išėjimo Galia 10 mw Optinė Jungtis

FC/2.5 mm universali jungtis

Veiklos Modelis ir CW ir Impulso 2Hz Energijos Tiekimo Dvi AAA šarminės baterijos(neįtraukta) Baterijos Veikimo Laikas 40hours darbinė Temperatūra -10-+60

Laikymo Temperatūra -25-+70 Matmenys 100*30*18mm Svoris-37g

Paketų Standartas

MODELIS

APIMA

JW3105N

JW3105N VFL,Vartotojo Žinynas, Minkštą dėklą.(Baterijos neįtrauktos)

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Žymos: vieta mada, šaltinis projektorius, šaltinis modelis, Pigūs vietą mados, Aukštos Kokybės šaltinis projektorius, Kinija šaltinis modelio Tiekėjų.

Įrenginio Tipas daug (5 vnt/lot)
Pakuotės Dydis 20cm x 10cm x 8cm (7.87in x 3.94in x 3.15in)
Pakuotės Svoris 0.4kg (0.88lb.)
Veiklos Modelis Tiek CW ir Impulso(2Hz) galima
Išėjimo Galia 10 mw
Maitinimo Šaltinis Dvi AAA šarminės baterijos
Matavimo atstumas 10km
Modelis JW3105N
Matmenys 100*30*18 .
Modelio Numeris JW3105N
Prekės Pavadinimas Joinwit
Centrinis bangos ilgis 650nm±10nm
optinė jungtis FC/2.5 mm universali jungtis
Baterijos Veikimo Laikas 40 valandos
Darbinė Temperatūra -10~+60

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas 5vnt/daug 10km 650nm JW3105N Mini Pluošto Optiniai VFL Lazerio Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

Nemokamas Pristatymas 5vnt/daug 10km 650nm JW3105N Mini Pluošto Optiniai VFL Lazerio Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

Panašūs produktai

25Meters MPO/MTP(Moterų)--LC OM4 8strands optinio Pluošto kabelis QSFP+SR Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Užsakymo informacija: Šviesolaidiniai jungtis : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Rėmelis Sąsajos tipas: APC , PC , UPC Pluošto

€124.18

10 mw 19km Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius ,Plastikiniai Raudonojo Lazerio Testeris Pen+ LC/FC/SC/ST Adapteris ,VFL už kabelinę televiziją/FTTH Nemokamas Pristatymas Savybės: - MQW LD optinis šaltinis - Veikimo režimas: CW ir ŽIBĖTI - FC, SC, ST,LC Bendroji sąsaja -

€10.99

Prek.kod 50 VNT. Mechaninis sandariklis ir šilumos susitraukiančių antspaudas yra atskirai naudojami ant dėžutės ir kabelinės uostų. Apsaugos laipsnis yra IP 68. Montavimo Būdas: sieniniai, Stulpų montavimas,vandentiekio ir kanalizacijos šulinių Funkcija: 9 uostus, geras praktiškumą su didelių pajėgumų

€30.63

USD 124.20 /carton USD 80.91 /carton USD 151.20 /carton USD 124.20 /carton USD 124.20 /carton USD 124.20 /carton Rinkos Aukščiausios Kokybės .Didelis Markės 2vnt RJ45 8P8C CAT7 Modular plug ethernet-10Gbps 600MHz Auksą, padengtą tinklo jungtis su metalais, Ekranuotas, Didmeniniams Sveiki. Cat7

€10.80

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€37.52

1Pair Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000mbps Singlemode 1 CH*SC 4 CH*RJ45 Transiveris 1 CH*SC 1 CH*RJ45 radijo stotelė ​ 1000Mbps auto-derybų Media Converter yra tinklo ryšio įrenginys, suprasdamas, kad sklandžiai tinklo atnaujinimą be jokių papildomų išlaidų. Jis yra aukštos

€33.10

Techniniai duomenys: Tai galios matuoklis yra galimybę vienu metu išbandyti ir įvertinti signalus iš balso, duomenų ir vaizdo. 3213 Serijos PON Optinės Galios Metertarget ne FTTx taikymo ir priežiūros. Tai galios matuoklis yra galimybę vienu metu išbandyti ir įvertinti signalus iš balso, duomenų

€130.11

FC/APC Optinio Pluošto VTĮ In-Line Attenuator 0-60dB optinio pluošto attenuator Optinis Attenuators, arba optinio pluošto attenuators, naudojamos optinio ryšio sumažinti optinio pluošto galios tam tikro lygio. Apskritai, attenuator tipai klasifikuojami pagal jungčių tipai ir slopinimo lygį. Bendras versija

€66.22

1U Važiuoklės Vieno Pluošto 100GHz 8 Channal DWDM ITU Tinklelis Tankaus Bangos ilgio Kvadratas Multiplexer DWDM MUX Savybės Mažas (Insertion Loss Didelės Izoliacijos Mažas PDL Kompaktiškas Dizainas Geras kanalo į kanalą vienodumą Programos DWDM Sistema PON

€248.35

Fiber Patch Cord Laidas,FC/PC-FC/PC,3.0 mm Skersmens, Singlemode 9/125, Simplex,40Meters Metalo šarvai, stiprus atsparumas tempimui! Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC,

€41.38

1x32 Plieno Vamzdis Regos Splitter Su SC Jungtis Plokščių lightwave grandinės PLC splitter yra tipo optinės galios valdymo įrenginys, kuris yra pagamintas naudojant optinį silicio waveguide technologija. Jis yra mažo dydžio,, didelį patikimumą, platų veiklos bangos ilgio diapazone, ir gera kanalo į kanalą, vienodumas,

€33.11

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€149.01

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€16.56

pradėti pabaiga Žinoti prieš pirkti Daugelis klientų, pranešė jav (Grandway Telekomunikacijų), kad jie pirko Grandway Optinių Gaminių iš neteisėto pardavėju Lituanica2018.lt todėl jokia garantija, techninės pagalbos ar programinės įrangos atnaujinimą. Prašome pirkti tik iš

€327.00

CWDM-SFP-1490 - 1.25 Gb/s CWDM SFP 1490nm Cisco 100% Suderinama CWDM-SFP-1490 100% Suderinama Cisco 1.25 GBASE-CWDM SFP 1490nm 80km radijo stotelė Aukštos Kokybės su CE,RoHs,FCC Savybės ir Specifikacijos Formos Koeficientas: SFP Įrenginio Tipas: siųstuvas-imtuvas modulis Sąsaja

€62.09

Kišeninis Optinės Galios Matuoklis and10mw Optinio Pluošto Lazeris Vaizdo Gedimų Lokatorius,Raudona Lazerio Optinio Pluošto Kabelio Testeris Optinės Galios Matuoklis Aprašymas Šio tipo Rankinės optinės galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų. Savybės Palaiko

€21.74

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€37.25

Top