Nemokamas Pristatymas 5vnt/daug 10km 650nm JW3105N Mini Pluošto Optiniai VFL Lazerio Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€94.37

Nemokamas Pristatymas 5vnt/daug 10km 650nm JW3105N Mini Pluošto Optiniai VFL Lazerio Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

W armly sveiki atvykę į tai Lašas Laivybos ir Didmeninės

JW3105N Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius yra efektyvus ir pigių pagrindinio pluošto bandymo priemonė, ji suteikia regimai rasti pluošto gedimus ir nustatyti skaidulų optinis tinklo per ir po įdiegimo. Ji apima:

Rasti atskaitos tašką, prasto ryšio, lenkimo ar krekingo optinio pluošto kabelius.

Rasti gedimus OTDR nejautrumo zona.

"End-to-end vaizdo ląstelienos nustatymas.

Pagrindinės Savybės

Pastovi & stabilų išėjimo galia.

Specialaus lazerio tvarkyklės grandinės projektavimo, įsitikinkite, kad lazerių išėjimo galia vis dar išlieka pastovios galios lygis, kaip ilgai, kaip galima akumuliatoriaus įtampa.

Senkančios baterijos perspėjimą, primena vartotojams keisti bateriją laiku.

Ilgas baterijos veikimo laikas(iki 40 valandų su AAA tipo baterijos).

Veikia arba nuolatinė (CW arba Impulsinis.

Kišeninio dydžio ir lengvas, paprastas naudoti. Specifikacijos

Tipas JW3105N Ekonomiškas VFL Centrinis Bangos ilgis 650nm+-10nm Spinduolis Tipas FP-LD Išėjimo Galia 10 mw Optinė Jungtis

FC/2.5 mm universali jungtis

Veiklos Modelis ir CW ir Impulso 2Hz Energijos Tiekimo Dvi AAA šarminės baterijos(neįtraukta) Baterijos Veikimo Laikas 40hours darbinė Temperatūra -10-+60

Laikymo Temperatūra -25-+70 Matmenys 100*30*18mm Svoris-37g

Paketų Standartas

MODELIS

APIMA

JW3105N

JW3105N VFL,Vartotojo Žinynas, Minkštą dėklą.(Baterijos neįtrauktos)

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Žymos: vieta mada, šaltinis projektorius, šaltinis modelis, Pigūs vietą mados, Aukštos Kokybės šaltinis projektorius, Kinija šaltinis modelio Tiekėjų.

Įrenginio Tipas daug (5 vnt/lot)
Pakuotės Dydis 20cm x 10cm x 8cm (7.87in x 3.94in x 3.15in)
Pakuotės Svoris 0.4kg (0.88lb.)
Veiklos Modelis Tiek CW ir Impulso(2Hz) galima
Išėjimo Galia 10 mw
Maitinimo Šaltinis Dvi AAA šarminės baterijos
Matavimo atstumas 10km
Modelis JW3105N
Matmenys 100*30*18 .
Modelio Numeris JW3105N
Prekės Pavadinimas Joinwit
Centrinis bangos ilgis 650nm±10nm
optinė jungtis FC/2.5 mm universali jungtis
Baterijos Veikimo Laikas 40 valandos
Darbinė Temperatūra -10~+60

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas 5vnt/daug 10km 650nm JW3105N Mini Pluošto Optiniai VFL Lazerio Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

Nemokamas Pristatymas 5vnt/daug 10km 650nm JW3105N Mini Pluošto Optiniai VFL Lazerio Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius 10 mw

Panašūs produktai

SCAPC 1X2 PLC Singlemode Pluošto Optiniai splitter FTTH PLC SCAPC 1x2 PLC optinio pluošto splitter FBT Optinė Jungtis Nemokamas pristatymas Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias

€8.91

4 vnt 1X6 ABS lauke plc splitter su FC/PC jungtis ,pluošto, ilgis 1m ,kabelio skersmuo 2.0 mm 4 vnt 1X6 MINI plieno vamzdis plc splitter su FC/PC jungtis ,pluošto, ilgis 1m ,kabelio skersmuo 0,9 mm Specifiation Parametrai 1×2 1×4 1×6 1×16 1×32 1×64 Veiklos

€170.54

Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas ---Standartas: Telcordia GR-326-CORE Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai tinklai; Metro; Vietinių Tinklų; Duomenų tvarkymo

€99.33

1Pair Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000mbps Singlemode 1 CH*SC 4 CH*RJ45 Transiveris 1 CH*SC 1 CH*RJ45 radijo stotelė ​ 1000Mbps auto-derybų Media Converter yra tinklo ryšio įrenginys, suprasdamas, kad sklandžiai tinklo atnaujinimą be jokių papildomų išlaidų. Jis yra aukštos

€33.10

10/100/1000M Vario SFP radijo stotelė su RJ45 Jungtis, Auto derybų,suderinamos su Intel įranga OPMEDIA 10/100/1000BASE-T prievadais, Mažas Vario Forma Pluggable (SFP), yra pagrįstas BI Multi Šaltinis Sutarties (MSA). Jis yra suderinamas su Gigabit Ethernet standartas, kaip nurodyta IEEE STD 802.3 ir gali visiškai

€17.93

FC/APC Optinio Pluošto VTĮ In-Line Attenuator 0-60dB optinio pluošto attenuator Optinis Attenuators, arba optinio pluošto attenuators, naudojamos optinio ryšio sumažinti optinio pluošto galios tam tikro lygio. Apskritai, attenuator tipai klasifikuojami pagal jungčių tipai ir slopinimo lygį. Bendras versija

€66.22

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Gamintojas Superxon Gamintojas

€15.85

1U Važiuoklės Vieno Pluošto 100GHz 8 Channal DWDM ITU Tinklelis Tankaus Bangos ilgio Kvadratas Multiplexer DWDM MUX Savybės Mažas (Insertion Loss Didelės Izoliacijos Mažas PDL Kompaktiškas Dizainas Geras kanalo į kanalą vienodumą Programos DWDM Sistema PON

€248.35

1x32 Plieno Vamzdis Regos Splitter Su SC Jungtis Plokščių lightwave grandinės PLC splitter yra tipo optinės galios valdymo įrenginys, kuris yra pagamintas naudojant optinį silicio waveguide technologija. Jis yra mažo dydžio,, didelį patikimumą, platų veiklos bangos ilgio diapazone, ir gera kanalo į kanalą, vienodumas,

€33.11

Aukštos Kokybės HD CVI 8 Kanalų Vaizdo Pluošto Optiniai Keitikliai Siųstuvas-Imtuvas-Už 720P, 960P HAINAUT CVI TVI HD Kameros, CCTV Aprašymai Siųstuvas + Imtuvas Pluošto Režimas: Vieno Režimo Bangos ilgis: 1310nm/1550nm Optinės Galios Biudžetas: 12dB Maksimalus Perdavimo Atstumas: 20km Standalone- (Įdėkite

€95.84

KELUSHI 2017 Naujų FC aikštėje single-mode ant pliko pluošto adapteris optinių kabelių bandymo flanšas optinių skaidulų Avarinis remontas Produkto įvedimo Ilgis 40MM\\ skersmuo 13MM Ciklo bandymas (-40-+80 C) Pakeisti mažiau kaip 0,2 dB operacijos yra patogus ir vizualiai, ir galima pastebėti plika akis,

€9.60

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.

€72.85

Grandway FHP-12 Optinės Galios Matuoklis Aprašymas: FHP12 Serijos Mini Optinės Galios Matuoklis yra kompaktiškas struktūra ir stabilius veiklos rezultatus ir užtikrina aukštą matavimo tikslumą 850nm, 1300nnm, 1310nm, 1490nm, 1550nm ir 1625nm bangos. Naudojamas kartu su Optiniu Lazeriu Šaltinis, ji

€23.84

Savybės: - Mažas įterpties nuostoliai -Didelis pelnas, nuostolis - Gerai, vienodumo -Įvairių padalijimo santykis -Lydyto pluošto splitter -Mažas PDL -Aplinkos stabili Programos: Didelės spartos ryšio sistemos Pluošto prietaisai Sistema

€35.60

Patobulinta versija BPM-9A optinis multimetras sujungia funkcija optinės galios matuoklis ir vaizdo gedimų lokatorius 10 mw vieną mašiną. Bandymo tikslumo, baudos kūrinys, visiškai pakeisti optinės galios matuoklis ir raudonas rašiklis 2 produktai. 10 km kainų raudonos šviesos Fizinis žemėlapis: Pastaba: Kaip

€22.14

1 Pora 2 Vnt/daug 1 Kanalo Vaizdo Optinis Keitiklis 1V1D Optinio Pluošto Vaizdo Optinis Siųstuvas & Imtuvas 1CH +RS485 Duomenų Gaminio Apžvalga: Vaizdo (+Atvirkštinės Duomenys) optinis keitiklis priimti išplėstinė tarptautinių digtal video ir optinis pluošto perdavimo technologija, ir įgyvendinti

€23.68

Vaizdo Kaltės Locater VFL Raudona Šaltinis FTTH Optinio Pluošto Kabelių Bandymo 40mw Į V605k40 pentype VFL yra specialiai suprojektuoti lauko darbuotojų, kuriems reikia veiksmingo ir econmomical toolfor pluošto paieškos, pluošto kanalų ir tęstinumo tikrinimas optinio tinklo. Ji apima: 1. Rasti atskaitos

€74.09

SKYCOM Multi-language T-208H Didelio Tikslumo Skaitmeninės Optinio Pluošto FTTH Sintezės Splicer Savybės: 5 colių aukštos rezoliucijos spalvingas LCD ekranas, vaizdas gali būti įjungtas pagal poziciją Vidutinis sujungimo laikas: 8 sekundės Vidutinis vamzdis-šilumos laikas: 25 sekundes Ličio baterija: Įkraunama

€940.44

CWDM-SFP-1490 - 1.25 Gb/s CWDM SFP 1490nm Cisco 100% Suderinama CWDM-SFP-1490 100% Suderinama Cisco 1.25 GBASE-CWDM SFP 1490nm 80km radijo stotelė Aukštos Kokybės su CE,RoHs,FCC Savybės ir Specifikacijos Formos Koeficientas: SFP Įrenginio Tipas: siųstuvas-imtuvas modulis Sąsaja

€62.09

16 Kanalų Vaizdo Optinio Pluošto Keitikliai -1Pair Aukštos Kokybės / Didelio Našumo / Factory Wholsales kainą. MTBF ( Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas ) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Numatytasis laivo vieno režimo (0~20Km) versija. multi-mode (0~2Km) galima pritaikyti,

€64.49

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€29.21

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€22.50

Top